Durex kondoomide populaarsuse põhjus. Miks usaldab terve maailm Durex´it?

Durex kondoomide populaarsuse põhjus. Miks usaldab terve maailm Durex´it?

Selle vastu, et kondoomid on parim kaitsevahend, ei saa vaielda keegi. Neile, kes otsivad igakülgset kaitset, madalat hinda, mingite kõrvaltoimeteta toodet, mis võib pakkuda rohkem naudingut, on kondoomid parim valik. Nõudlusega kasvab ka pakkumine, seepärast võivad tänasel päeval rõõmustada inimesed väga mitmekülgsete võimaluste üle. Küsimus on selles, mis on parim?

Mis tõestab kvaliteeti?

Durex kondoome hakati tootma 1992. aastal, seega on aastatepikkune kogemus, funktsionaalsus ja aina parema kvaliteediga kaitse pakkumise püüdlus aidanud luua eriti kõrgekvaliteedilisi kondoome, mida on hakanud armastama kogu maailma elanikud. Need kaitsevahendid on toode, mida armastatakse mitte tänu ilusale disainile või madalale hinnale. Nende puhul on kõige tähtsam, et kaitsevahendid täidaks võimalikult hästi kaitsefunktsiooni, st kaitseks sugulisel teel levivate haiguste ja rasestumise eest. Kui see funktsioon on hästi täidetud, on kaitsevahendid ka armastatud. Ja paljud inimesed usaldavad mitte reklaame, vaid teiste tagasisidet. Seega tõestab asjaolu, et Durex kondoomid on armastatud ja kõige ostetavamad tõsiasja, et need on parimad ja suudavad pakkuda kõige paremat kaitset.

Kaitsevahendid, mis mitte ainult ei kaitse, vaid pakuvad ka rohkem naudingut!

Durex on üks esimesi tootjaid, kes hakkas pakkuma kaitsevahendeid, mis suudavad tagada igakülgse kaitse ning samas ka võimalikult palju naudingut. Alguses ei vaadatud sellistele kaitsevahenditele kuigi julgelt. Hiljem aga tõestasid inimesed endale ise, et kaitse saab ühendada ka tunduvalt suurema naudinguga.

Esimestena said populaarseteks spetsiaalse pinnareljeefiga kaitsevahendid, mis pakuvad rohkem naudingut naistele. Miks orienteeruti esimesena neile? Seepärast, et just naised puutusid kõige sagedamini kokku naudinguprobleemidega, täpsemini naudingu puudumisega. Avastades viisi, mis võiks naistele rohkem naudingut valmistada, hakkas Durex otsima viise, mis aitaks ka meestel paremini lõõgastuda. Sel ajal pöörati kõige rohkem tähelepanu ejakulatsiooni pikendamisele ja selle ajal võivad kaitsevahendid soojendada või jahutada, aidates nii mehel seemnepurset edasi lükata.

Durex´i kvaliteet ja võltsingud

Kui kaup muutub populaarseks, tekib alati võltsijaid, kes püüavad kasutada ära tuntud nimesid ja pakkuda halvema kvaliteediga toodangut, et selle pealt nii teenida. Nii on juhtunud ka Durex toodetega, seepärast ärge ostke mingil juhul kahtlastes müügikohtades müüdavaid kaitsevahendeid. Internetist võib leida palju kauplemiskohti, kus Durexi kaitsevahendid maksavad tunduvalt vähem, kui igal pool mujal. Loomulikult on ajutised kampaaniad täiesti normaalne nähtus, kuid kui kaupade hinnad on alati madalad, tuleb otsida põhjuseid, miks see nii on. Paljudel juhtudel kaubeldakse sertifitseerimata toodetega, mis ei ole piisavalt kvaliteetsed ja tulemuseks on seksi ajal rebenenud kondoom. Selle vältimiseks tuleb kaitsevahendeid osta vaid usaldusväärsetest kauplemiskohtadest, kus müüdavad kondoomid on sertifitseeritud, sest see tagab kvaliteedi ning turvalisuse.

Durex kondoomid on parim valik neile, kes otsivad kvaliteeti. Ärge unustage, et kaitsevahendid võivad mitte ainult kaitsta, vaid pakkuda ka rohkem naudingut. Kui igapäevane seks muutub igavaks, võib rohkem elu tuua sisse kõige tavalisem kaitsevahend. Kasutage seda ja muutke kirg armastatud inimesega vabamaks, kui eales varem.