Kondoomid on kõige usaldusväärsem kaitse sugulisel teel levivate haiguste ja soovimatu raseduse eest. Kuigi neid rasestumisvastaseid vahendeid saab osta igast poest ja apteegist, ostetakse neid kõige sagedamini internetist. See on mugav mitmel põhjustel, lisaks on paljud ostjad üha enam veendunud, et nii on võimalik märkimisväärselt raha säästa. 

Miks on kondoomid internetist ostes odavamad?

  • Tavaliselt müüakse füüsilistes poodides kondoome minimaalselt kolmeste pakkidena. Nende hinnad on kõige sagedamini 3-5 eurot. Selle summa sisse on arvestatud ka paki hind, niisiis maksate juba üksnes seepärast rohkem.  Ostes kondoome internetist saate toote fooliumist originaalpakendisse pakituna ja ilma täiendava kartongist karbita. See tähendab, et ühiku hind on madalam, Teie aga saate vajaliku koguse kondoome soetada odavamalt.   
  • Ostes neid rasestumisvastased vahendid internetist säästate ka tänu suurema koguse madalamale hinnale. Ostes internetist maksab suurem kogus vähem, seega saab soetada korraga rohkem ja hiljem kaua mitte muretseda nende kaitsevahendite varude eest. Näiteks on kord poole aasta jooksul osta 50 ühikut madalama hinnaga ja ilma lisapakendita tasuvam, kui osta igal nädalal 3 ühikut sisaldav pakend.

Samuti on kondoomide ostmine internetist odavam ka seepärast, et nende müümiseks ei ole vaja füüsilist poodi. Müües neid vahendeid e-poes säästetakse müügikoha kulusid, seega pakutakse ostajale sama kvaliteetset, kuid odavamat kaupa.

Kondoomid internetist

Miks ostavad paljud inimesed kondoome internetist?

  • Ostes selliseid rasestumisvastaseid vahendeid, nagu kondoomid internetist, on tagatud ostja konfidentsiaalsus. See tähendab, et tagasihoidlikum ostja tunneb end paremini ostes selliseid tooteid mitte avalikult.
  • Veel üks argument, miks tasub osta kondoome internetist, on võimalus koostada selline komplekt, millist soovib klient ise. Valida saab erinevate võimaluste vahel. Ostes füüsilisest poest pakkidena on seda teha raskem ja mitu korda kallim.

Internetipood Kondoome.ee pakub laias valikus erinevaid kondoome, seepärast leiate just nimelt selle,   mis meeldib Teile mõlemale – nii mehele kui naisele. Internetist kondoomide ostmine on odavam ja osta saab neid sealt rohkem, intiimsetele naudingutele tuleks sagedamini öelda „Jah!“

Ärge kartke omavahel kombineerida erinevaid variante, luues nii individuaalne komplekt igaks meeleoluks.

  • Neile, kes otsivad harilikke, turvalisust tagavaid kondoome, soovitame valida standardne paksus. See oleks 0,07 0,09 mm;  
  • Neile, kes hindavad erilisi tundeid, soovitame valida õhemad, 0,04 0,06 mm paksused kondoomid;
  • Anaalseksiks soovitame valida paksemad ja spetsiaalselt selleks seksitüübiks mõeldud kondoomid (need peaks olema standardsetest veidi paksemad);
  • Naudingu kvaliteedi tõstmiseks ja stimuleerimise tugevdamiseks pakume krobelise, ebatasase pinnaga kondoome;
  • Lõhnade ja maitsetega rikastatud kondoomid rõõmustavad oraalseksi armastajaid ja neid, kes igatsevad ebatavalisi aistinguid;
  • Lateksi suhtes allergilistele pakume lateksivabasid kondoome. 

Teie ost saabub Teie koju või valitud postiosakonda turvalises, konfidentsiaalsust tagavas pakendis. Kondoomid internetist on odavam ja mugavam – veenduge ise!