Viarect Active Plus

Soovitused: 36
29.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Viarect Active + Men-Performance 20 kapsliga pakk. Selle ostes lahendate erektsiooni- ja potentsihäiretega seotud ebameeldivused. Erektsioonihäirete teke on seotud vanuse, tööstressi või organismi nõrgenemisega, kui on erinevate mikroelementide puudus. VIARECT kokteil meestele, mille suurte, 600 mg annuste koostises on: Siberi ženšenn, L-arginiin, hõlmikpuuekstrakt, muira puama ekstrakt, serenoapalmi ekstrakt, harilik kuradisarv (tribulus terrestris). Harilik kuradisarv tugevdab Teie seksuaalset tõmmet ja tõstab libiidot, vähendab veresuhkru ja kolesterooli taset ning toetab meeshormooni – testosterooni tootmist.

Tänu enda koostisosadele on see toidulisand meestele eriti efektiivne. Viarect Active + Men Performance on loodud ja toodetud Saksmaal ja vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Parima kvaliteedi ja turvalise kasutamise eest.

Täiskasvanutel soovitame võtta 1 kapsel 1 kord päevas koos klaasitäie veega. Ärge ületage soovitatavat päevaannust. Võtke vähemalt 15 minutit enne planeeritud suguakti. 

Andmeleht

BrändNutrics UG Germany
KoostisSiberian Ginseng, L-Arginine, Ginkgo Biloba Extract, Muira Puama Extract, Sawmill Palmetto Extract, Tribulus Terrestris, Anti-Hardening Agent (Silica).
Säilivusaeg1-2 aastat
Tootja