V-Activ Man Pure Caps

Soovitused: 71
22.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

V-Activ Man Pure Power Caps toidulisand meestele. Kõik teavad, kui tähtis on täieliku erektsiooni saavutamine. Kuid pidev kiirustamine, stress, töö ja vahel ka vanus takistavad sageli täisväärtusliku suguelu nautimist. Seksuaalprobleemidest tekivad meestel omakorda kompleksid ja läbikukkumistunne. Mehe tervisest tingitud probleemid võivad mõjutada ka naist, jättes mulje, et ta ei ole enda partnerile piisavalt atraktiivne ega rahuldust pakkuv. Sellises olukorras kasutage järeleproovitud preparaati, mis lahendab Teie probleemi täielikult.  

V ACTIV Pure Power caps FOR MEN – populaarne toidulisand meestele erektsiooni ja hea enesetunde tagamiseks.  Võib olla tõhus erektsiooni stimuleerimiseks ja suguakti pikendamiseks. On toodetud looduslikest koostisosadest ja täiesti turvaline. Parimate tulemuste saavutamiseks võtke 1 kapsel 1 tund enne planeeritud suguakti. 

Manustamine: 1 kapsel 1 tund enne planeeritud suguakti. Ärge närige kapsleid, jooge piisavalt vedelikku. Ööpäevane annus on kuni 2 kapslit. Ärge võtke koos alkoholi või kofeiiniga!

Andmeleht

BrändHOT Productions & Vertriebs GmbH Austria
KoostisOatoil Extract, Soybean Oil, Humectants: Glycerine; Dried Guarana Extract, Dried Piperine Extract, Emulsifier: Glycerile Monostearate, Emulsifier: Soy Lecithin
Säilivusaeg1-2 aastat
Tootja