Titan Gel Gold

Soovitused: 57
29.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Titan Gel Gold on meestele loodud geel, mis stimuleerib suguelundite veresoonte laienemist ja sügavate kudede kasvamist. Selle kreemi regulaarsel kasutamisel suureneb peenise ümbermõõt. Paremate tulemuste saavutamiseks soovitab tootja selle kreemi kasutamise ajal teha harjutusi / massaaže, kasutada mehaanilisi peenise suurendamise seadmeid. Selliseid seadmeid saate osta meie e-poest ja leiate need vastava kaubakategooria alt. Käegakatsutavad tulemused ilmnevad ainult regulaarsel kasutamisel.

Titan Gel Gold on mõeldud kasutamiseks üks kord päevas, iga päev, soovitatavalt enne seksuaalvahekorda. Kandke peenisele ja munanditele ning hõõruge sisse. Kuna toimeained hõõrutakse naha sisse, mitte ei neelata alla tabletina, on nende mõju maksimaalne.

Nahka imenduv kreem paisutab peenise kavernoosset kude ja veene, mis suurendab suguelundeid. Sellel toimel on kolmepõhietappi. Esimeses etapis parendavad toote koostises olevad viis eriliiki eeterlikku õli peenisenaha elastsust. See on vajalik kasvamise ja laienemise kergendamiseks. Teiseks on toote koostises aktiivset pektiini ja aminohappeid, mis aitavad peenist suurendada. Pektiin stimuleerib vedelike ja vere juurdevoolu peenise kavernoossesse kehasse ning seal püsimist,  aminohapped aga laiendavad veresooni. Nii on stimuleeritav peenise suurenemine, Teie erektsioon muutub aga kõvemaks, tugevamaks ja kauakestvamaks. Lõpetuseks on geelis neli erinevat mineraali, mis on meeste tervisele eluliselt tähtsad. Need mineraalid on tsink, naatrium, raud ja kaltsium.

Andmeleht

Maht50 ml
KoostisCyclopentasiloxane, imethicone, Glyceryl, laurate, Menthol, PEG / PPG-18/18 Dimethicone, Phenoxyethanol, Poloxamer 184, Propylene glycol, Sodium hyaluronate, Sodium hydroxide, Sodium polyacrylate, Succinic acid, Trideceth-6, Verbena flowers/leaf extract,
Tootja