Titan Gel

Soovitused: 28
29.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Titan geel

Titan Gel – geel meestele mugavustunde tagamiseks seksuaalvahekorra ajal. Niisutab suguelundite nahka, kaitseb igasuguse ärrituse või hõõrdumise eest. Selle geeli koostisosad aktiveerivad verevoolu peenisesse, seepärast muutub erektsioon tugevamaks ja kauakestvamaks. Suurenevad peenise mõõdud, mis on ütlemata tähtis igale mehele. Titan Geli tuleb kasutada regulaarselt, 1-2 korda päevas. Minimaalne kuur on 6-8 nädalat. Parema toime saavutamiseks soovitame samaaegselt kasutada ka toidulisandit.
Titan Gel´i manustamine: pigistage peenisele vajalik kogus geeli ja hõõruge hoolikalt sisse kogu peenise pikkuses. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

See geel on sooja veega kergesti mahapestav, ei jäta rõivastele plekke. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Võib kasutada libestina suguakti ajal. See ei ole kontratseptiiv ja ei kaitse rasestumise ega sugulisel teel levivate haiguste eest. 

Originaaltoode, toodetud Venemaal.

Edasimüüja Inglismaa. (enamus müüjaid kauplevad  Hiina või Türgi koopiatega, ärge saage petta).

Andmeleht

Maht50 ml
KoostisAqua, Sodium polyacrylate, Dimethicone, Cylopentasiloxane, Trideceth - 6, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, propilene Glycol, Ploloxamer 184, Verbena officinalis, Sodium hyaluronate, Succinic acid, Menthol, Phenoxyethanol, Glyceril laurate
AlgusVesi
Säilivusaeg1-2 aastat
Tootja