Penis XL 60 tabs

Soovitused: 38
28.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Penis XL 60 tabs on testitud, mehelikku elujõudu andvad tabletid. Neid toodab Madalmaade ettevõte Cobeco Pharma – seksuaalelu kvaliteeti toetavate preparaatide vaieldamatu turuliider. Toidulisand Penis XL on mõeldud meestele, kes hindavad suguelu kõrget kvaliteeti ning soovivad seda nautida igas vanuses ja igal ajal.

Penis XL koostises olev Siberi ženšen vähendab negatiivset väsimustunnet ja annab elujõudu ning energiat. Tänu sellele tunnete end energilisemana ja Teie vastupidavusvõime tugevneb. Kapslites sisalduv Sabal Palm koosneb reproduktiivsüsteemi head seisundit toetavatest rasvhapetest. Kaltsium toetab lihaste head funktsioneerimist, L-arginiin on aga lämmastikoksiidi (NO) sünteesiks vajalik substraat, toetab erektsiooni ja tugevdab seksuaalsett külgetõmmet. Koostises olev taim Tribulus terresteris soodustab meessuguhormooni – testosterooni tootmist.  Peale 35. eluaastat pidurdub mehe organismis järk-järgult testosterooni tootmine. Kuid need kapslid taastavad Teie mehelikkuse ning eneseusu ja seda mitte ainult voodis.   

Preparaat on mõeldud täisealistele inimestele. Säilitage kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas. Preparaadi regulaarne manustamine parandab toime efektiivsust.

Andmeleht

BrändCobeco Pharma BV, Holand
KoostisIngredients per 2 tablets: 400 mg Siberian Gingseng; 210 Mg Calcium; 200 mg L-Arginine; 150 mg Muira puama; 100 mg Saw palmeto; 100 mg Tribullus Terresteris.
Säilivusaeg1-2 aastat
Tootja Cobeco Pharma