Lovexx Performance

Soovitused: 38
27.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Lovexx Performance toidulisand meestele, kes hindavad aktiivset suguelu. Hoolikalt valitud, looduslikud ja rikkalikud koostisosadtoetavad optimaalset testosterooni taset veres, tõstavad libiidot (sugutungi) ja parandavad igakülgselt Teie seksuaaltervist. Lisaks soodustab LOVEXX viljakust, seepärast võib seda kasutada, kui planeerite lapsi saada. See eriline, kõrgeima kvaliteediga toidulisand on toodetud Saksamaal ja vastab kõrgeimatele ohutusstandarditele.

Lovexx Performance on mõeldud meestele alates 18. eluaastast, kes soovivad muuta enda suguelu eriti muljetavaldavaks. Eriti soovitatav pingelist tööd tegevatele ja kodus sagedast stressi kogevatele meestele. Väsimustunne või kurnatus, jõuetus või huvipuudus seksi vastu mõjub meestele hävitavalt. Võtke appi Lovexx toidulisandid meestele ja unustage erektsioonihäired. 

Millal LOVEXX´i võtta?  
Potentsiprobleemid võivad meestel esineda erinevas vanuses. Kahju, sest ei tahaks ju loobuda maailma tähtsaimast naudingust. Erektsioonihäiretest vabanemiseks pakume looduslikku ravimit – LOVEXX. Paljud mehed on umbusklikud ainult keemilistest komponentidest koosnevate seksuaalsete võimendite või geneeriliste ravimite suhtes, seepärast soovitame enne nende kasutamist proovida LOVEXX toidulisandit meestele. Näiteks kurdavad keemilise koostisega ravimeid võtvad mehed sageli peapöörituse või kõrgenenud vererõhu üle. Võttes Lovexx Performance toidulisandit Te selliseid kõrvalmõjusid ei tunne, sest see on toodetud ainult looduslikest, taimsetest koostisosadest. 

Toime: kapsli toime saabub juba 5-10 minuti pärast peale manustamist. Suurenenud verevool peenise erektsioonikudedessetekitab tugevama erektsiooni. Peenis muutub tavapärasest kõvemaks ja püsib sellisena kauem.

Andmeleht

BrändNutrics UG Germany
KoostisTribulus Terrestris (250 mg), Cordyceps (250 mg), Zinc (10 mg), Selenium (55 mcg)
Säilivusaeg1-2 aastat
Tootja