Horny Little Devil 5 tk.

Soovitused: 23
24.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Horny Little Devil 5 tk pakendis on toidulisand nii meeste kui ka naiste libiido tõstmiseks ja vastupidavuse parandamiseks. See toidulisand imendub kiiresti, seepärast saabub toime juba 40-50 minutiga. Tasakaalustatud looduslikud koostisosad stimuleerivad seksiisu, tagavad maksimaalse erutuse ja toetavad suguelundite optimaalset funktsioneerimist. Stimuleerivad verevoolu suurenemist suguelunditesse, mis omakorda võimendab tundeid.   Toidulisand tugevdab nii meeste kui ka naiste orgasmi, seepärast kogete tugevamat naudingut. Hoolitsege, et see toidulisand oleks alati käepärast, sest iial ju ei tea, millal vaja võib minna. Horny Little Devil on pidudel lahutamatu kaaslane.  

Manustamine: võtke 1 kapsel 45 minutit enne soovitud efekti saavutamist. Ärge võtke üle 2 kapsli 24 tunni jooksul. Ärge ületage soovitatavat annust. Kapsel tuleb neelata piisava koguse veega. Toime kestab kuni 12 tundi.

5 tk pakendis.

Andmeleht

KoostisL-Arginine HCL: 125mg.; Magnesium Oxide; 37.5mg.; Ascorbic Acid: 50mg.; Maca 10:1 Extract: 500mg.; Ginseng Root: 250mg.; Saw Palmetto: 800 mg.; Fenugreek: 50mg.; L-Selenomethionine; Calcium Pantothenate B5: 6mg.; Zinc Oxide 5mg; Vitamin B12
Tootja