Doc Hammer Pop Master 24 tk.

Soovitused: 105
34.39 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Doc Hammer Pop Master 24 tk toidulisand meestele on spetsiaalselt loodud neile, kes otsivad palju, kvaliteetset ja kauakestvat seksi. See toidulisand annab palju vajalikku energiat ja laseb kogeda tavalisest intensiivsemat ning kvaliteetsemat orgasmi. Lisaks heale vastupidavusele ja jõule seksi ajal on väga tähtis ka taastumine. Doc Hammer on hea valik, kui tahate, et Teie „sõber“ oleks seksides kõva ja tugev! See suurepärase Saksa tootja toidulisand on afrodisiaakum, mis stimuleerib seksiisu ning annab Teie „sõbrale“ elujõudu ja energiat, Teie erektsioon muutub aga tugevamaks ja kauakestvamaks.

Doc Hammer toidulisand meestele, mille koostis põhineb sellistel taimeekstraktidel: Maca, Angelica Sinensis, Schizandra, Taurine, L Arginine ja kofeiin. Võttes seda kokteili võite enda mehelikkuses taas kindel olla! 

Toime saabumiseks kulub alla 30 minuti, kestab see aga üle 24 tunni. Soovitatav annus: võtke 30 minutit enne planeeritud suguakti 1–2 Doc Hammer kapslit koos klaasitäie veega. Toimeaeg 24 tundi. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust – 2 kapslit. 

Doc Hammer pakis on 24 kapslit.

Andmeleht

BrändWP4 UG Frankfurt. Germany
KoostisAvena Sativa (kaer), Maca, seller, Astragalus, Lycii, Angelica sinensis, Schizandra, koolapähklid, munakollased, lagrits, kofeiin, L-arginiin, tauriin, D-, E-, A-, C-, B-vitamiinid
Säilivusaeg1-2 aastat
Tootja