CoolMann Testo Boost for men

Soovitused: 10
28.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Kui soovite enda seksuaalset jõudu veelgi suurendada, on CoolMann TestoBoost tabletid just nimelt see, mida vajate. Kõik koostisosad on spetsiaalselt valitud ja suurepäraselt tasakaalustatud meeste seksuaalse funktsiooni ja üldise enesetunde parandamiseks. Aktiivne koostisosa Tribulus Terrestris tõstab meeshormooni testosterooni tootmist meeste veres. Seepärast tugevneb Teie seksuaalne vastupidavus ja paraneb suguelundite funktsioneerimine, muutute energilisemaks ja ei väsi nii kiiresti. Testosterooni tase on tähtis, sest parandab Teie vereringet ja tagab, et Teie peenis oleks varustatud piisava verevooluga. Koostises olev kaltsium mõjub positiivselt Teie lihaste funktsioneerimisele ja ainevahetusele. Toidulisand meestele CoolMann Testo Boost on kasulik ka meeste eesnäärmele, kuna sisaldab Saw Palmetto palmiekstrakti. Selle palmi viljadest toodetud ekstrakti kasutatakse eesnäärme hüperplaasia sümptomite raviks. Meil on see hästi tuntud ja müüdav Prostamol Uno nimetuse all.

CoolMann Testoboost meeste toidulisandi koostisosad tõstavad Teie seksuaalset külgetõmmet (libiidot) ja vastupidavust. Selle meeste toidulisandi kahe tableti koostises on:

Soovitatav päevane annus:

Võtke 2 tabletti 1 kord päevas koos rohke koguse veega. Ärge võtke üle 2 tableti 24 tunni jooksul. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust.  

Andmeleht

BrändCobeco Pharma Manufacturing BV. The Netherlands
Säilivusaeg1-2 aastat
Tootja