Jes Extender Gold

Soovitused: 0
209.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Jes Extender Gold on meditsiiniline peenise venitusaparaat mis töötab venitamise põhimõttel ja suurendab loomulikul teel peenise pikkust ja ümbermõõtu. Kui otsite võimalust peenise suurendamiseks kodustes tingimustes ilma plastilise kirurgia sekkumiseta, siis soovitame Teil soetada just nimelt selle Taani ettevõtte tippkvaliteediga toote. Jes Extender on meditsiiniline aparaat, mis venitab mehe peenist. See tehnika on kliiniliselt kinnitatud ja garanteerib Teie peenise suurenemise, aidates kaasa inimkeha loomulikule muutumise ja arenemise võimele, kui sellele füüsiliselt kaasa aidata. Kui mõnda kehaosa mõjutatakse pideva venitamisega, hakkavad selle rakud poolduma ja paljunema, suurendades nii koemassi. Kogu maailmas on Jes-Extender müünud juba üle 500 000 sellise peenise venitusaparaadi. 

Kasutades peenise venitamise tehnikat selle Jes Extender Gold aparaadiga, on peenise suurenemine garanteeritud. Uuringud kinnitavad, et selle aparaadi abil suurendavad mehed oma peenise pikkust kuni 28% ja ümbermõõtu kuni 19%. Mugav, taskukohane ja arstide poolt soovitatud Jes Extender.

Jes Extender Gold´iga on kaasas:

  • - 2 pikendusvarraste komplekti (28 cm)
  • - Treeningprogramm
  • - Foorumi juurdepääsuõigus
  • - Komplekt on luksulikus mahagonipuidust karbis.
  • - CD-plaati komplektis ei ole. Kogu info leiate siit: https://www.youtube.com/user/CanalJesExtender

Seda peenise venitusaparaati müüakse kogu maailmas juba alates 1995. aastast, seepärast on Teil lihtne leida internetist palju positiivset tagasisidet. Maksimaalselt positiivse tulemuse saavutamiseks soovitavad meedikud kasutada aparaati iga päev. Ja võimalikult kaua, kuni 12 tundi ööpäevas. Selle aparaadi kasutamisel pareneb Teie seksuaalelu kvaliteet. Rohkem infot leiate kasutusjuhendist või internetist. Jes Extender Gold on toodetud Taanis.

Andmeleht

BrändYes Extender
Tootja