Andropeyronie

Soovitused: 1
159.00 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Andropeyronie on meditsiiniline abivahend Peyronie tõve raviks või peenise kõveruste korrigeerimiseks. See meditsiiniline venitusaparaat vähendab Peyroniet ja peenise kõverust kuni 50%. Kui Teie peenis on kõver ja see põhjustab ebameeldivat valu või lihtsalt tunnete end ebameeldivalt ja alaväärselt, aitab see seade kõiki neid probleeme lahendada. Andropeyronie on meditsiiniliselt loodud seade peenise kõveruse korrigeerimiseks (st Peyronie tõbi, kaasasündinud kõverus, omandatud kõverus jms). Ettevõte Andromedical loob enda patsientidele võimaluse end paremini tunda ja tugevdada enesekindlust. Selle seadmega saate oma peenist sirgendada ja suurendada, kuna see töötab venitamise ja pööramise põhimõttel.

ANDROPEYRONIE komplektis on plastikust alusrõngas, kas metallist venitusrõngast sisemiste spiraalidega ja pealmine silikoonlindiga plastiktugi. 

Andropeyronie seadet on lihtne peenise külge kinnitada, seda saab kanda kõndides, istudes, töötades jne. Plastilised kirurgid rakendavad juba mitu aastat kudede regenereerimisel transplantaati. Andropeyronie peenisesirgendaja ja -venitaja kasutab sama mehhanismi. Sellega on stimuleeritav corpus cavernosum läbi venitamise printsiibi, tänu millele kasvab peenise kude (PubMed). Nüüd Androsupport ja Androcomfort uue tehnoloogiaga. 

Andmeleht

SertifikaadidISO 13485
BrändAndro
Tootja