Andro Extender

Soovitused: 15
109.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

ANDROEXTENDER on aparaat peenise suurendamiseks, mis töötab venitamise põhimõttel ja annab märkimisväärseid tulemusi, mida võib ka oodata selliselt ettevõttelt nagu Andropenis. Kui otsite efektiivset lahendust, on see peenise venitusaparaat suurepärane valik. Kogu maailmas tuntud ettevõtte kaubavalikus on midagi igale mehele, kes soovib oma peenist suurendada või sirgendada. See aparaat on teaduslikult testitud toode ja omab meditsiiniasutuse poolt väljastatud ohutuse ning efektiivsuse tunnistust. 

Androextender peenise venitusaparaati võib kasutada kui:

Peenis ei ole lühem kui 8 cm. Olete vähemalt 18-aastane. Kui Teie peenis on lühem kui 8 cm, peate valima mõne teise toote, mis on spetsiaalselt kohandatud veel lühema peenise jaoks.

Androextender aparaadi kasutamine:

Seda aparaati kasutatakse peenise pikendamiseks. Ööpäeva jooksul kasutage vastavalt võimalusele 4 9 tundi, vajadusel tehke vaheaeg. Tulemus on nähtav kahe kuu möödumisel ravi alustamisest. Selle aparaadi kasutamisel märkate kõigepealt kerget peenise paksenemist ja hiljem ka pikenemist. Peenise suurenemist on kõige paremini näha, kui see on puhkeseisundis, hiljem ka erektsiooni ajal. Arvestuslikult suureneb peenis ühe kuu jooksul kuni 0,05 cm. Neid andmeid kogutakse ja peale ravi lõppu säilitatakse igavesti. Androextender  peenise venitusaparaati on kerge kanda ja ära võtta. Kandmisel ei ole see nähtav ja on mugav, seepärast saab kasutada iga päev kõndides, istudes ja seistes. Komplektis on Androextender ja kõik selle kasutamiseks vajalikud lisad – kasutusjuhend ja CD-plaat kirjeldusega 27 erinevas keeles.

Andmeleht

SertifikaadidISO 13485
BrändAndro
Tootja