I. Üldsätted

1. Need Sales reeglid (edaspidi - "Reeglid") reguleerib ostja (edaspidi - "ostja", "You") ja müüja (edaspidi - "Müüja", "Me" või "meie") vastastikused õigused, kohustused ja vastutus ostes kaupu Kondoome.ee e-poodis (edaspidi "pood").
2. Ostja, registreerides poest kaupade ostmisel või peavad tõendama, et täidetud Poed eeskirjade kohaldamisel linnuke, et kasutustingimustega.
3. Ostja, kes ei nõustu vähemalt ühe reegli osaga, ei ole õigust poodide andmebaasis registreerida või tellimust teha.
4. Müüja jätab endale õiguse muuta Store'i reegleid. Tellijatele antakse neile eeskirjadele juurdepääs iga kord, kui nad tellimuse teevad.
5. Kauplus ei vastuta ostjate poolt tekitatud kahju eest, kui see toimub Ostjale, järgimata Poodieeskirju.

II. Privaatsuspoliitika

1. Shop kasutab teie andmeid ainult täitmisega ja ei jaga seda kolmandatele isikutele, kui sellist teavet on vaja teha makse läbi kolmanda osapoole või ER seadusega juhtudel.
2. Registreerudes poodi, nõustute saatma müügist kirjad registreerimisel märgitud e-posti aadressil. Selle tühistamiseks saate seda teha igas sõnumis.
3. Ostja, kes kinnitab, et see on õige, pakkudes tellimuse täitmiseks vajalikku teavet. Ostjad Shop ei vastuta kahjude eest, kui see ilmub ostja annab ebaõigeid andmeid vaja tellida täitmist.
4. Juhul, kui Ostja avalikustab oma sisselogimisandmed kolmandatele isikutele, on Pood vabastatud mis tahes vastutusest sellel.

III. Ostu-müügilepingu sõlmimise hetk

1. Leping ostja ja müüja vahel loetakse sõlmitud hetkest, kui olete võrgus kauplus, moodustatud ostukorv, vajutage nupule "Kinnita tellimus" ja maksmise järjekorras. Kui valitakse sularahamakse (kulleriga kättetoimetamise või postituse lunastamise puhul), jõustub leping viivitamata tellimuse esitamisel.
2. Ettemakse nõue tuleb täita alles siis, kui raha krediteeritakse Müüja pangakontole.
3. Klient tellitud kaup toimetatakse kulleriga või renditud e-posti teel, kui arveldatakse sularahas kulleriga või rahakaardi kviitungi ilma põhjuseta keeldunud võib saadetise palutakse katta kõik kulud, mis on seotud kohaletoimetamisega ja muud Parit kaotust, kui üldse.

IV. Makse

1. Makse võib teha:

Pangaülekanne müüja poolt märgitud kontole;
Makske Payseri arveldusvõimalustega
Maksa sularahas kaupade või kullerite ostmisel.
Kulleri sularaha väljavõtmine või postitusjärgne lunastamine nõuab lisatasusid.
2. Maksmiseks nõutav teave antakse kliendile tellimuste aknas ja saadetakse e-posti teel registreerimise ajal. e-posti aadress

V. Tellimuse tühistamine

1. Tellimust saab igal ajal tühistada, kui kaupa ei maksta.
2. Broneeringut saab tühistada 24 tunni jooksul. tellimuse maksmisest, kui kaupa ei veeta.
3. Kui piletita ei maksta 2 tööpäeva jooksul, jätab pood endale õiguse tellimuse täitmata jätta, teiste tellimuste vormistamiseks reserveeritud kaupu kasutada.
4. Tellimuse tühistamine toimub Müüja teavitamise teel e-posti teel. posti teel või telefoni teel.

VI. Tellimuse täitmine ja kättetoimetamine

1. Kauba ettevalmistamine ja lähetamine toimub 1-5 tööpäeva jooksul. Kui tellimuse täitmise periood on pikem kui 3 tööpäeva, kohustub Müüja ostjale teatama registreerimisel märgitud e-posti aadressil.
2. Kaup tarnitakse kliendi valitud viisil ja tarnitakse vastavalt teenuseosutaja määratud ametlikele tingimustele.

VI. Tagasimaksed

1. Kliendil on õigus seitsme päeva jooksul tellimuse saamisest tagastada kaup, mille originaalpakendit ei kahjustata, kui:

ostja ei saanud seda, mida tellisite.
sai vahendatud toote (rikkumised tekkisid tootmise ajal).
ostja muudab oma meelt ja enam ei taha kaupa tellida.
2. Tagastamine peab olema pakitud samasse või samasse pakendisse, milles ostja on kaupu kätte saanud. Tagastatud arve tuleb tagastada müüjaga, kes tagastavad kauba.
3. Pood ei vastuta tagasimaksete eest, välja arvatud juhul, kui see on tagastatud meie vea või tootmisvigade tõttu.

VII Meie kohustused

1. Tarnige tellitud kaupa oma määratud aadressil Reeglites sätestatud tarneperioodil.
2. Tagastatavate toodete eest tagasimaksmine 14 tööpäeva jooksul alates toote kättesaamisest, kui kliendiga pole kokku lepitud teisiti.

VIII. Teabevahetus

1. Kogu teave saadetakse ostjale e-posti teel, mis on märgitud registreerimise ajal.
2. Kogu teave toote kohta

Kondoome.ee