Penis & Erect 90 Tabs

Soovitused: 17
34.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Penis + Erect 90 Tabs – tugevdage enda erektsiooni ja suurendage mõõtusid. Kahekordne toime ühes kapslis. Penis + Erect toidulisand meestele tagab tugevama ja pikema erektsiooni ja suurendab Teie „sõbra“ mõõtusid. Valitud koostisosade kombinatsioon tagab tugevama verevoolu mehe suguelunditesse ja erektsioonikoe kasvu. Lisaks aitab see toidulisand reguleerida meeshormooni testosterooni vajalikku taset Teie veres. Need tabletid meestele on täiesti turvalised, mitte arsti poolt soovitatud viis mehe eneseusu ja vastupidavuse saavutamiseks. Kõigest 2-3 nädalat peale toidulisandi võtmise alustamist üllatavad nähtavad tulemused nii Teid kui Teie partnerit. Kõik koostisosad on taimsed ja looduslikud, ei sisalda mingeid keemilisi aineid. 

100% taimedest – 100% looduslik. Looduslike koostisosade, vitamiinide, mineraalide ja valkude segu, mis parendab Teie seksuaalelu.

Kes võib kasutada seda toidulisandit meestele? – Iga mees igas vanuses. 

Kas see on turvaline? – Jah, kuna see toidulisand on toodetud 100% taimedest ja ei sisalda mingeid keemilisi aineid, kõik koostisosad on looduslikud. Loomulikult tuleb Penis + Erect vitamiine, nagu ka kõiki teisi vitamiine, võtta ettevaatlikult, eriti kui Teil on kõrge vererõhk. 

Kas see toidulisand on tõesti efektiivne? 

Peale Penis & Erect toidulisandi võtmist ühe või kahe nädala jooksul märkate, et Teie erektsioon on tugevam ja vastupidavam. Toime ei ole koheselt tuntav, kuna tegemist ei ole keemilise ravimiga ja puuduvad vastavad kõrvaltoimed – mis selle toidulisandi eriliseks muudabki.

Annustamine

Võtke 2 kapslit korraga päeva jooksul või 1 kapsel 3 korda päevas (hommikusöögi, lõunaoote ja lõunasöögi ajal) koos klaasitäie veega. Ärge ületage soovitatavat annust.

Andmeleht

BrändCobeco Pharma Holand
KoostisCalcium, L-Arginine, Siberian ginseng(eleutherococcus senticosus). Muira Puama (Ptychopetalum Olacoides). Saw Palmetto (Serenoa Repens). Tribulus Terrestris (Burra Gokhru). Horny Goat Weed, Cellulose. Corscarmellose Sodium. Magnesium Stereate. Silica.
Säilivusaeg1-2 aastat
Tootja