Billy Boy XXL

Soovitused: 0
0.49 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Billy Boy XXL kondoomid on suurepärane valik neile, kes soovivad kogeda erilisi tundeid. Need kondoomid on spetsiaalselt loodud rahuldama suuremaid suurusevajadusi. Need on eriti õhukesed, kuid samas vastupidavad ja mugavad kasutamiseks.

Billy Boy XXL kondoomid erinevad pikkuse ja läbimõõdu poolest, tagades mugavuse ja turvalisuse teie intiimsetes suhetes. Nende välispind on pehme ja sees on lisatud libestit, mis pakub erilist mugavustunnet. Need kondoomid võimaldavad teil end vabalt ja enesekindlalt tunda, teades, et olete hästi kaitstud.

Billy Boy XXL kondoomid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest looduslikust lateksist, tagades usaldusväärse kaitse soovimatu raseduse ja sugulisel teel levivate infektsioonide vastu. Need vastavad kõigile Euroopa standarditele ja sertifikaatidele, seega võite olla kindel nende turvalisuses ja efektiivsuses.

Usaldage Billy Boy XXL kondoomidele ja lubage endale nautida unikaalseid intiimseid hetki. Nende diskreetne ja atraktiivne disain on lisaks eeliseks, kuid kõrge kvaliteet ja taskukohane hind teevad neist suurepärase valiku. Billy Boy XXL kondoomidega saate nautida turvalist ja meeldivat intiimset kogemust sõltumata suurusest.

Andmeleht

Suuruse järgiSuured
Paksus0,07 mm
Pikkus195 mm
Laius55-62 mm
MaterjalLateks
VärvusLäbipaistev
LõhnLõhnatu
SertifikaadidCE, ISO 4074
BrändBilly Boy
Säilivusaeg2-5 aastat
TestitudElektrooniliselt, 100%
Tootja MAPA Gmbh