Billy Boy Extra Lubricated

Soovitused: 2
0.49 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Billy Boy Extra Lubricated kondoomid on suurepärane valik neile, kes soovivad naudingut ja turvalisust ühes paketis. Need kondoomid on spetsiaalselt kujundatud, et pakkuda sujuvat ja meeldivat kogemust.

Billy Boy Extra Lubricated kondoomid on valmistatud kvaliteetsest lateksist, mis tagab usaldusväärse kaitse soovimatu raseduse ja sugulisel teel levivate infektsioonide vastu. Need on kaetud libestiga, mis lisab suuremat mugavust ja libisemist.

Nende kondoomide kvaliteetne ehitus tagab vastupidavuse ja turvalisuse. Neil on ideaalne suurus, mis sobib paljudele kasutajatele. Nende elastne riba tagab kindla paigalseisu ja lihtsa kasutamise.

Billy Boy Extra Lubricated kondoomid vastavad kõigile kehtivatele Euroopa standarditele ja sertifikaatidele. Saate nautida meeldivaid intiimseid hetki teades, et olete kaitstud ja turvaline.

Olgu teie eesmärgiks rõõm, turvalisus või mõlemad, Billy Boy Lubricated kondoomid on teie usaldusväärsed partnerid intiimsuhetes. Nende diskreetne pakend võimaldab teil neid hõlpsasti kaasas kanda ja kasutada vajadusel.

Valige Billy Boy Lubricated kondoomid ja kogege naudingut ilma muretsemata. Need on usaldusväärsed, kvaliteetsed ja taskukohased, mis teeb neist ideaalse valiku meeldivateks intiimseteks kogemusteks.

Andmeleht

Tüübi järgiRohkem libedad
Suuruse järgiStandard
Paksus0,07 mm
Pikkus185 mm
Laius52 mm
MaterjalLateks
SertifikaadidCE
BrändBilly Boy
Säilivusaeg2-5 aastat
TestitudElektrooniliselt, 100%
Tootja MAPA Gmbh