Billy Boy Dotted

Soovitused: 1
0.49 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Billy Boy Dotted kondoomid on loodud selleks, et lisada teie intiimsetele hetkedele täiendavat naudingut ja ergutust. Need kondoomid on disainitud täppidega, mis pakuvad unikaalset ja stimuleerivat tekstuuri. Iga täpp on hoolikalt paigutatud, et suurendada teie partneri erogeenset tundlikkust ja pakkuda teile mõlema jaoks suurepärast naudingut.

Billy Boy Dotted kondoomid on valmistatud kvaliteetsest looduslikust lateksist, mis tagab nende vastupidavuse ja turvalisuse. Kondoomide sile ja elastsus võimaldavad neid kergesti peale panna ja mugavalt kanda. Neil on ka spetsiaalselt kujundatud ots, mis tagab optimaalse kaitse ja parema sobivuse.

Olenemata sellest, kas olete uus paar või kauaaegsed armukesed, Billy Boy Dotted kondoomid toovad teie intiimsetele hetkedele lisapõnevust ja naudingut. Nende usaldusväärne ja kvaliteetne disain pakub teile täielikku turvalisust, et saaksite keskenduda puhta rõõmu ja intiimsuse jagamisele.

Billy Boy Dotted kondoomid on pakendatud stiilsesse ja praktilisse pakendisse, mis tagab nende kaitse ja hügieeni. Neid on lihtne kaasas kanda ja need sobivad suurepäraselt kasutamiseks nii romantilistel kohtingutel kui ka kirglikel öödel.

Nautige täielikku naudingut ja kaitset Billy Boy Dotted kondoomidega, mis on välja töötatud teie intiimsete soovide täitmiseks. Valige usaldusväärne ja kvaliteetne valik, et luua erilisi ja mälestusväärseid hetki oma partneriga.

Andmeleht

Tüübi järgiStimulaatorid
Suuruse järgiStandard
Paksus0,07 mm
Pikkus185 mm
Laius52 mm
MaterjalLateks
SertifikaadidCE, ISO 4074
Säilivusaeg2-5 aastat
TestitudElektrooniliselt, 100%
Tootja MAPA Gmbh