We Vibe Chorus

Soovitused: 16
189.00 koos käibemaksuga

Rohkem infot

We-Vibe Chorus Couples Vibrator on enimmüüdud We-Vibe Sync kaugjuhtimispuldiga intiimlelu (vibraatori) uuendatud versioon. Vibraator on loodud selleks, et vibraatorit saaks kasutada samal ajal kui mõlemad partnerid armatsevad. Meeldivaid tundeid tunnevad nii naine kui ka mees. We Vibe Chorus vibraator paaridele stimuleerib naise kliitorit ja G-punkti. Ka mehe peenis tunneb selle intiimlelu vibratsiooni ja lisaks surub lelu naise G-punkti, et Teie partner tunneks suuremat naudingut. We-Vibe mõtleb pidevalt paaridele mõeldud vibraatori edukale täiustamisele, et aidata pakkuda uus ja veel harjumatuid tundeelamusi.

Kõigi aegade kõige intuitiivsem We-Vibe® vibraator paaridele, millel kohandamine on reguleeritav puutetundlike juhtnuppude käed-vabad vibratsiooniga. See tõstab Teie intiimelu täiest uuele tasemele. Reguleeriva kaugjuhtimispuldiga saate vastavalt enda meeleolule seadistada erinevaid vibreerimisfunktsioone ja -tugevust.

We-Connect ™ rakendus võimaldab koos mängida ka siis, kui viibite maailma eri kohtades. Peate vaid alla laadima We-Connect tasuta rakenduse, et saaksite reguleerida enda partneri sees olevat lelu. 

We Vibe Chorus on 100% veekindel, seepärast saate seda nautida isegi vees. Toodetud inimkehale ohutust silikoonist, on ftalaadi- ja BPA-vaba ja tootmisel ei ole kasutatud lateksit. Toodetud siidiselt pehmest ja siledast silikoonist, mis on kokkupuutel kehaga pehme ja õrn.

Luksusliku välimusega vibraatorikarbi sisu:  

  • We-Vibe Chorus vibraator paaridele; 
  • Kaugjuhtimispult;
  • Alus – diskreetne laadimis- ja hoiukarp;
  • USB ühendus-/laadimiskaabel;
  • We Vibe libesti testrid;
  • Vibraatori kasutusjuhend.

Andmeleht

SertifikaadidCE
BrändWe-Vibe
Tootja