Sex-Energetikum 50 +

Uus Sex-Energetikum 50 toidulisand meestele
Soovitused: 11
21.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Sex-Energetikum 50+ vitamiinid meestele, kellel on probleeme erektsiooni ja huvipuudusega partneri vastu. On loomulik, et aastatega seksuaalne tõmme nõrgeneb ja lisaks kiirendavad protsessi stress ja väsitav töö. Tulemuseks võib tekkida probleeme seoses kõvasti langenud erektsiooni kvaliteedi, kestuse, tugevuse ja üldise seksuaaltervisega. Selle Sex-energetikumi koduse ravikuuri toime avaldub juba umbes kahekümne päeva pärast, mil tunnete tugevaid muutusi. Teie seksuaalenergia taastub, tunnete sagedamini soovi armatseda, Teie erektsioon muutub tugevamaks ja kauakestvamaks. Muutute taas mehelikuks ja enesekindlaks.  Nii Teie kui ka Teie partneri heaolu paraneb märgatavalt.   

Sex-Energetikum 50+ toidulisand meestele on efektiivne, kui võtate seda vähemalt 20 päeva regulaarselt iga päev. Võtke 3 tabletti päevas ja jooge peale klaasitäis vett. Maksimaalse toime ja parima tulemuse saamiseks soovitame samaaegselt kasutada SEX-Energetikum kreemi.

Andmeleht

Säilivusaeg1-2 metai
BrändJoyDivison Germany
KoostisGuaraanaekstrakt, kaeraekstrakt, kofeiin, želatiin, kõrvitsaseemneekstrakt, DL-alfa-tokoferüülatsetaat, rauaglükonaat, tsinkglükonaat, foolhape, vabastav aine, rasvhapete magneesiumisoolad, titaandioksiid.
Tootja