Penis XL tabs

Soodustus! Penis XL 60 toidulisand erektsiooni tugevdamiseks
Soovitused: 24
29.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Penis XL 60 tabs on tabletid mehe suguelundite stimuleerimiseks ja erektsiooni tugevdamiseks. Tablettide tasakaalustatud valemi hoolikalt valitud koostisosad toetavad mehe seksuaalset võimekust. Üheks peamiseks toimeaineks on muskaatpähkel, mis mängib olulist rolli lutropiini (LH) moodustumisel organismis. Lutropiin on hormoon, mis stimuleerib testosterooni tootmist mehe suguelundites. Testosterooni kõrgem tase stimuleerib füüsilist jõudu, annab energiat ja seksuaalset külgetõmmet, aitab positiivselt kaasa kauakestva erektsiooni saavutamisele. Siberi ženšenn aitab reguleerida suguhormoonide eritumist ja tõstab sugulist külgetõmmet, libiidot. Aminohape L-arginiin lõõgastab lihaseid ja stimuleerib verevoolu mehe suguelunditesse. Muira puama juur parandab vereringet ja verevoolu peenisesse, mis omakorda tähendab, et Teie „sõber“ muutub suuremaks. Sabal Palm taim on tuntud enda positiivse mõju poolest eesnäärme funktsioonidele ja seksuaaljõu tugevnemisele. Kaltsium on vajalik närvisüsteemi ja lihaste sobivaks funktsioneerimiseks.

Penis XL toidulisandit on soovitatav võtta iga päev, kaks tabletti päevas koos piisava koguse veega. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Pidage meeles, et selle toote toime võib olla igale inimesele erinev, sõltuvalt tema kehakudedest. Selle toidulisandi põhikomponentideks on taimed, mineraalid ja aminohapped. Vitamiinid meestele ei asenda mitmekesist toitumist. 

Andmeleht

BrändCobeco Pharma Holand
KoostisSiberi ženšenn, kaltsium, L-arginiin, Muira Puami koor, palmivili, maavärin, segamisaine: tselluloos E460, E470b (rasvhapete magneesiumisoolad), naatriumkarboksümetüültselluloos E466, klaasglükoos Carna
Säilivusaeg1-2 aastat
Tootja