Five

Soodustus! Five Fast Acting
Soovitused: 29
24.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

FIVE 5 tk. – eriti kiiretoimeline toidulisand meestele, kes soovivad erektsiooni tugevdada. 2012. aastal loodud toidulisand sai populaarseks tänu enda unikaalsele superkiirele toimele. Teie erektsioon muutub tugevaks ja kauakestvaks 5 minutiga. Kui vajate kiiret toimet siin ja praegu ja kui Teil ei ole või ei olnud võimalik võtta tund aega tagasi harilikku kapslit, siis on need kiiretoimelised FIVE tabletid Teie valik nr 1.

FIVE Fast Acting Food Supplement tablettide toime saabub märkimisväärselt kiiremini kui harilike tablettide puhul. Lihtsalt pange tablett 5-10 minutit enne seksuaalvahekorda keele alla ja tunnete kohe, kuidas Teie „sõber“ on kauakestvateks naudinguteks valmis.  

Five erektsioonitablettide kasutamine: võtke 1 tablett 24 tunni jooksul. Neid tablette ei tohi närida või alla neelata, tuleb hoida keele all ja oodata sulamist ning verre imendumist. 

Andmeleht

KoostisRadix Astragali Sinensis: 48.5mg; Cortex Cinnamomi: 19mg; Radix Ginseng: 16.3mg; Turnera Diffusa: 13.6mg; Angelica: 11.8mg; Amylum: 50m; Pineapple Extract: .8mg
Säilivusaeg1-2 aastat
Tootja