Erecta Vit Erection Stimulator

Soovitused: 21
9.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

ErectaVit Erection Stimulator – kiiretoimeline toidulisand meestele erektsiooni- ja potentsiprobleemide korral. Erektsioonikapslid on toodetud vitamiinidest, ürtidest, aminohapetest ja paljudest looduslikest ainetest. Toidulisandi sobiv ja vastutustundlik kasutamine stimuleerib verevoolu suurenemist peenise erektsioonikudedesse. Vaid kaks kapslit päevas aitavad kogeda paremat erektsiooni. Kui võtate toidulisandit pikemat aega, muutub peenis jämedamaks. ErectaVit toidulisand meestele reguleerib meeshormooni taset veres, tänu millele tunnete taas seksuaalset tõmmet, mis oli teatud põhjustel vaibunud. Samuti paraneb üldine enesetunne ja Te tunnete end energilisemana. 

ErectaVit manustamine: võtke 1 või 2 kapslit umbes 1 tund enne planeeritud suguakti. Soovitatav on alustada ühest kapslist, kuna mõningatele sellest täiesti piisab, teistel läheb aga kahte vaja. See sõltub Teie erektsioonihäire raskusastmest ja väsimustasemest.

Andmeleht

BrändHaerbalcare Holand
KoostisL-arginine; Tribulus Terrestris extract, Schizandra berry extract, Lepidium Meyenii extract, Vitamin B3 (niacin), NE, Vitamins B6 (pyridoxine Hcl).
Säilivusaeg1-2 aastat
Tootja