Andropharma Penis

Soovitused: 12
24.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Andropharma Penis vitamiinid meestele – taimsed ja toidupõhised erektsiooni ning seksuaalset külgetõmmet tugevdavad peenisekapslid. Paljudel inimestel kaasneb vananemisprotsessidega libiido langus. Testosterooni taseme tõstmiseks tootis Andropharma Tribulus terrestris taime põhjal vananemisvastase valemi. Tulemuseks saadi vitamiinid, mis tugevdavad seksuaalset külgetõmmet, kuna testosterooni tase veres on peamine suguelundite optimaalset funktsioneerimist toetav mootor. Võttes arvesse kõiki vajadusi lõid  Andropharma spetsialistid kolmanda põlvkonna Andropharma Penis peenisekapslid, mis stimuleerivad meeste  libiidot, testosterooni tootmist, kauakestvamaid, tugevamaid ja intensiivsema seksuaaljõuga erektsioone. Kui tunnete energiapuudust, soovimatust seksida, halba meeleolu, siis on need kapslid õige valik. 

Andropharma Penis koostis:

Tribulus terrestris on taim, mida tuntakse afrodisiaakumina juba ammustest aegadest. Traditsioonilises Euroopa ja Aasia meditsiinis on seda sajandeid kasutatud seksuaalse külgetõmbe ja energia stimuleerijana ning lihaste tugevdajana. Paljud uurimused on näidanud, et see stimuleerib mehe suguliseks arenguks (suguelundite väljakujunemiseks) ja seksuaalsuseks (seksuaalseks külgetõmbeks ja sperma tootmiseks) vajaliku testosterooni moodustumist. 

Ginkgo biloba ehk hõlmikpuu kasutamise ajalugu on juba üle 5000 aastane alates sellest, kui hiinlased selle kasutusele võtsid. Paljud viimase kolme aastakümne jooksul tehtud uuringud on kinnitanud, et Ginkgo biloba kaitseb ja parendab paljusid vereringesüsteemiga seotud probleeme. Ginkgo biloba parendab suguelundite vereringet,  seega ka erektsiooni kvaliteeti ning võimsust ja aitab lahendada erektsiooniprobleeme. Hiljuti läbiviidud uuringu andmetel paranes peale ravi Ginkgo bilobaga 78% potentsiprobleemiga meeste tervislik seisund ja neil ei esinenud mingeid kõrvaltoimeid. 

Tsink on oluline inimkeha element ja selle osalus on eluliselt tähtis paljudes rakkude kasvamise, taastamise ja ainevahetuse protsessides, kuna see kogub valkusid, DNR ja teisi ühendeid ning toimib kofermendina. Tsink kiirendab paranemist ja on kasulik immuunsüsteemile. Lisaks mõjutab tsink oluliselt eesnäärme funktsioneerimist, sperma tootmist, testosterooni hormooni tootmist ja transformeerimist.  

Manustamine:

1 kapsel päevas. Pakendis on 30 kapslit 1 kuu kuuri jaoks. 

Andmeleht

BrändAndromedical S.L. Madrid Spain
KoostisTribulus terrestris; Ginkgo biloba; Zinc
Tootja