Delay Caps 60 tabs

Soovitused: 30
37.99 koos käibemaksuga

Rohkem infot

DelayCaps 60 toidulisand meestele keda vaevab enneaegne ejakulatsioon. Looduslikud koostisosad võimaldavad neurotransmitteri – serotoniini vabastamist organismis. Serotoniin on vajalik ejakulatsiooni või orgasmi kontrollimiseks. Seega, kui Teil on probleeme liiga kiire seemnepurskega, selle kontrolli all hoidmise / edasilükkamisega, soovitame proovida Delay Caps kapsleid, mis aitavad Teie mehelikkust taastada. Toidulisandi toime avaldub tavaliselt 2. nädala lõpus pärast võtmise alustamist, kuid võib olla tuntav ka esimesel nädalal.  

Toimeained:

Aminohape trüptofaan on vajalik ajus serotoniini tootmiseks. Teie keha vajab aminohappeid, et neist vajalikke valkusid sünteesida. Looduslik ja organismile vajalik aminohape L-trüptofaan on Delaycaps toidulisandi põhikomponent. L-trüptofaan osaleb serotoniini sünteesis. Serotoniin võib aidata Teil  seemnepurset kontrolli all hoida.

Mõnikord võib paari nädala jooksul peale kapsli võtmist esineda unisust. Seepärast soovitame võtta kapsel enne magamaminekut ja peale selle võtmist mitte juhtida sõidukit. Unisus kestab vaid 1 - 2 tundi. Tavapäraste toimingute juurde võite naasta järgmisel päeval, kui olete hästi välja puhanud. 

Võtke 2 kapslit enne magamist koos suure koguse veega.

Andmeleht

BrändHoland
KoostisL-Tryptofaan, Microkristallijne Cellulose, Talcum, Magnesiumstearaat
Säilivusaeg1-2 aastat
Tootja