Billy Boy Extra Thin

Soovitused: 6
0.49 koos käibemaksuga

Rohkem infot

Billy Boy Extra Thin kondoomid on loodud selleks, et pakkuda teile maksimaalset naudingut ja intiimsust. Need kondoomid on ülimalt õhukesed, võimaldades teil tunda lähedust ja intiimsust ilma kompromisse tegemata.

Billy Boy Extra Thin kondoomid on valmistatud kvaliteetsest looduslikust lateksist, mis tagab nende vastupidavuse ja turvalisuse. Nende õhuke ja elastne struktuur tagab loomuliku ja tundliku tunde, mis võimaldab teil nautida intiimseid hetki täielikult.

Kondoomid on määritud libestiga, mis tagab sujuva ja mugava kasutuskogemuse. See lisab niiskust ja vähendab hõõrdumist, pakkudes suuremat mugavust ja naudingut teie ja teie partneri jaoks.

Billy Boy Extra Thin kondoomid on hoolikalt pakendatud, et säilitada nende kvaliteet ja kaitse. Nende kujundus on stiilne ja praktiline, võimaldades teil neid hõlpsasti kaasas kanda ja kasutada vajadusel.

Nautige täielikku turvalisust ja naudingut Billy Boy Extra Thin kondoomidega, mis on loodud vastama teie intiimsetele vajadustele. Valige usaldusväärne ja kvaliteetne valik, mis aitab teil luua erilisi ja intiimseid hetki koos oma partneriga.

Andmeleht

Tüübi järgiÕhukesemad
Suuruse järgiStandard
Paksus0,06 mm
Pikkus175
Laius52 mm
MaterjalLateks
VärvusLäbipaistev
SertifikaadidCE 0197, EN ISO 4074,
Säilivusaeg2-5 aastat
TestitudElektrooniliselt, 100%
Tootja MAPA Gmbh